Методична скарбничка

вівторок, 6 березня 2018 р.

Запис числа в стандартному вигляді.


(Кириловський І.Н.)


Мета: узагальнити і систематизувати знання й уміння з теми; розвивати аналітичне, логічне мислення.


Тип. Урок узагальнення і систематизації знань.


ХІД УРОКУ.


І. Організаційний момент.


ІІ.  Перевірка домашнього завдання.


Учням пропонується провести взаємоперевірку виконаного домашнього завдання з коментуванням.


ІІІ. Розв'язування вправ з теми «Властивості степеня з цілим показником».


1.      Перетворіть вирази (з коментуванням):


А) а⁶ ∙ а⁻² =… а⁴                  Б) х⁸ : х⁻⁴ = …х¹²                  В) (с⁻³)³ = …с⁻⁹


Г) (хус)⁻² = …х⁻²у⁻²с⁻²         Д)(  =…  =          Є) ()³ = …  =


2.      Обчисліть (самостійно):

«ШКОЛА КУЛЬТУРИ ЗДОРОВ’Я » - ШКОЛА ЖИТТЄВОГО УСПІХУ В УМОВАХ СТАЛОГО РОЗВИТКУ ОСВІТИ



                                                       Проект підготував
                        Кириловський Ігор Нафанович, заступник директора з НВР
    Глухівського навчально – виховного комплексу
      Томаківського району Дніпропетровської області
                          Науковий керівник : Чириченко Л.Ф.                     
                                                                               

                                           
Зміст

Вступ


Розділ І.Формування ціннісної мотивації учнів Глухівського НВК до                   здорового способу життя

      Розділ ІІ.  Принципи діяльності Школи культури здоров’я
     Розділ ІІІ. Організація і контроль харчування
      Розділ ІY.Здоров’язберігаючі аспекти:
      Розділ Y. Карта реалізації проекту
      Висновки
     Список використаної літератури

Урок алгебри у 8класі


Тема.Властивості степеня з цілим показником.

Мета: навчити учнів користуватись властивостями степеня з цілим показником; формувати вміння застосовувати властивості степеня з цілим показником до перетворення виразів; розвивати обчислювальні навички, логічне мислення та навички роботи з підручником.

Тип. Урок формування вмінь і навичок.


ХІД УРОКУ.
І. Організаційний момент.

ІІ. Перевірка домашнього завдання.

1.      Естафета «Хто швидше?» (учні виконують в зошитах).
Запиши вираз у вигляді дробу, який не містить степеня з від'ємним показником.

 А) х⁻⁴ ∙ у = …..  ∙ у =                         Б) 5(аb)⁻⁷  = ….. 5 ∙  =
  В) -9уz⁻⁸ = ….. -9у -  = ˗

ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ (психолого – педагогічний семінар)


     
Тема. Психологічні ознаки професіоналізму

      Мета: встановити смислові відтінки поняття «професіонал», визначити головні складові професіоналізму, показати на основі діагностичних методик наявність цих складових у діяльності кожного вчителя.

І. Вступне слово. Шановні колеги, сьогодні ми з вами поговоримо про професіоналізм сучасного вчителя, з’ясуємо його основні ознаки, попрацюємо над підвищенням рівня самооцінки педагогів. Напевно, я не помилюся, коли скажу, що основним для вчителя є його професіоналізм. Для цього розшифруємо поняття «професіонал» зі своєї точки зору.

  Давайте підберемо до кожної літери слова «професіонал» поняття:
П       Р        О           Ф        Е       С      І       О         Н       А       Л

Візитка НВК


Візитка НВК
(Кириловський І.Н.,Боровик Н.В.)

Білокаменна, білолиця, немов би козацька світлиця
Побудована край Глухого села
Дорога до тебе нас привела

Школа в Глухому, священна домівка
Науки, любові, гаразду, добра.
Де б не були ми, далеко чи близько ,
Наснагу черпаєм з твого джерела.

Сценарій Новорічної вистави


7-й клас

Прийшла красуня-зима. Заблищала блакитною кригою річка, заіскрились білим снігом поля і ліси, а по вулиці ходив-пританцьовував рум’янощокий дід Мороз, дихаючи у шибки вікон крижаним холодним візерунком.
На лавці сидять дід та баба.
Баба: Діду, щось мені холодно, біжи в ліс, дров  принеси, в печі затоплю, та й тобі млинців напечу,  пам’ятай, тобі ще в плиті розтопити!
Дід: Млинців? О, це я люблю, піду та принесу хмизу, поки не стемніло.(пішов)
Баба: (сидить та в’яже шкарпетки) І де той дід? Ох і ледарюга! Куди запропастився? І їсти хочу, і холодно (підходить до вікна-виглядає) і вікно замерзло, і в хаті не топлено.
(заходить дід, веде за собою Снігуроньку)